Terapia

Psychoterapia uzależnienia.

iStock_000025348469_SmallSpecjalizujemy się w leczeniu uzależnień alkoholowych, narkotykowych i lekowych oraz oferujemy szeroko zakrojoną opiekę psychiatryczną.

Nasza placówka położona jest w ustronnym, cichym i spokojnym miejscu, by zapewnić pacjentom jak najlepsze warunki do terapii, odpoczynku i powrotu do zdrowia. Panuje tu doskonała atmosfera sprzyjająca oderwaniu się od codzienności i skupieniu się nad tym co potrzebne do całkowitego wyleczenia. Dzięki specyfice tego miejsca pacjenci powracają do zdrowia znacznie szybciej.

Misją naszej kliniki jest leczenie oraz łagodzenie skutków różnorakich schorzeń psychicznych. Specjalizujemy się także w leczeniu depresji, stanów lękowych, psychoz i nerwic.

Zapewniamy specjalistyczną pomoc psychologiczną i psychiatryczną. Nasz personel składa się z wysoko wykwalifikowanych psychoterapeutów, psychologów, terapeutów uzależnień i psychiatrów.

Zasadą naszej kliniki jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, dlatego długość pobytu oraz rodzaj leczenia jest ściśle dostosowywany do jego potrzeb. Po zakończeniu terapii nigdy nie zostawiamy pensjonariuszy bez opieki i staramy się, by kontynuowali leczenie w odpowiedniej grupie wsparcia. Nasza klinika działa nieprzerwanie od 2010 r. W tym czasie pomogliśmy setkom pacjentów i ich rodzinom. By zapewnić pacjentom komfortowy dostęp do naszych usług działamy 7 dni w tygodniu, przez całą dobę.